تدریس فیزیک دهم-دما و گرما که شامل جزوات استاد میرحمیدی بوده بصورت کاملا مفهومی همراه با جزئیات می باشد که به حل تست ها و نکات تستی مبحث دما و گرما می پردازد.

این موضوع در کنکور سراسری دارای ۳ سوال میباشد که با مطالعه دقیق و ریز به ریز مفاهیم کتاب درسی و مطالب مندرج در این دوره آموزشی به آنها دست یافت.پیشنهاد میکنیم برای بهبود شرایط خود در این مبحث حتما ابتدا کتاب درسی را مطالعه کرده و سپس با استفاده از دانلود نمونه سوال و نمونه جزوه برای این مبحث کار خود را پیش ببرید و در ناهیت با شرکت در سامانه آزمونهای آنلاین ما که به رایگان در اختیار شما قرار گرفته بتوانید به نهایت تسلط دراین مباحث مهم یعنی فیزیک دهم-دماوگرما دست یابید.

شدیدا توصیه میکنیم که گزارش های مطالعاتی خود را در جهت بهبود وضعیت و راهنمایی و افزایش تسط و کارایی تان در اپلیکیشین مولتی ویتامین فیزیک که در کافه بازار منتشر شده برای ما ارسال کنید تا مشاوران مجموعه ما که بی گمان از بهترین مشاوران کنکور ایران هستند یاریگیر شما باشند.

همچنین شما میتوانید در کنار تدریس فیزیک دهم-دما و گرما ،از بانک تست دما وگرما که از محضولات خاص این مجموعه و سایت میباشد استفاده کرده و دانلود نمایید تا هرچه بیشتر در فیزیک دهم-دما و گرما به تسلط برسید.

در صورت نیاز به داشتن توضیحات بیشتر میتوانید با شماره تلفن های ۰۲۱-۲۸۴۲۴۰۶۰ تماس حاصل فرمایید تا مشاوران و تیم پشتیبانی یاریگر شما باشند همچنین میتوانید از سامانه چت آنلاین سایت نیز بهره بگیرید.

دوره آموزشی تدریس فیزیک دهم-دما وگرما ،با محوریت ویدیو های آموزشی با بهترین کیفیت و ارایه درسنامه و جزوه برای فصل آخر فیزیک دهم و بررسی آزمون منظم به گونه ای تهیه و منتشر شده است که شما پس از گذراندن همراه با موفقیت در یک مرحله خواهید توانست به مرحله بعدی بروید و اگر این اتفاق تیوفتد سیستم آموزشی هوشمند ما تا زمانی که مهارت لازم را کسب نکرده باشید اجازه ورود به گام بعدی را نمیدهید تا کاملا از یادگیری مطلب آموزشی مطمن شوید.

برنامه درسی دوره

جزوات و ویدیوهای مبحث دما و گرما
جزوه دما و گرما ۱ 00:00:00
جزوه دما و گرما ۲ 00:00:00
جزوه دما و گرما ۳ 00:00:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
  • 5 ستاره1
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0
  1. 5

    سلام جزوه هاتون رو خوندم و واقعا به دردم خورد. مرسی و خسته نباشید

36 دانشجو ثبت نام کرده

پر امتیازترین محصولات

error: لطفاً کپی نکنید.