کلاس آموزش فیزیک -القای مغناطیس ،نام دوره ای آفلاین است که شامل جزوات و ویدیوهای استاد میرحمیدی بوده بصورت کاملا مفهومی همراه با جزئیات می باشد که به حل تست ها و نکات تستی مبحث القای مغناطیس به همراه مثال های جامع می پردازد.

پیشنهاد ما این است که ابتدا با دانلود کتاب درسی به صورت کامل ویژگی های مشترک آنها نیز پیگیر باشید.

همچنین شما میتوانیددر کنار آموزش فیزیک -القای مغناطیس از دوره مغناطیس نیز در همین سایت بهره بگیرید.

دانلود سوالات کنکور سال ۹۸ نشان دهنده این واقعیت است دانش آموزان رشته ریاضی به طور متوسط ۲ سوال و رشته تجربی ۱ سوال از این مبحث خواهند داشت که با شرکت در دوره آموزش فیزیک-القای مغناطیسی قادر خواهید بود برای داشتن کارنامه قبولی در پزشکی مطمئن تر باشید

بر اساس آخرین بررسی ها از آخرین تراز قبولی پزشکی انتظار داریم با شرکت در آموزش فیزیک – القای مغناطیسی و مطالعه دقیق آن بتوانید ۳۰۰ عدد پیشرفت در نمره تراز آزمونهای آزمایشی خود مثل آزمونهای قلم چی،گاج،گزینه دو،سنجش داشته باشید.

برای توضیح و راهنمایی بیشتر میتوانید از پشتیبان آنلاین سایت کمک بگیرید و یا با شماره تلفن های ۲۸۴۲۴۰۶۰-۰۲۱ ویا ۳۳۳۳۴۰۸۲۹-۰۴۱ تماس حاصل فرمایید.تا مشاوران و پشتسبانان ما برای راهنمایی رایگان در اسرع وقت کمک حال شما عزیزان باشند.

 

برنامه درسی دوره

مباحث القای مغناطیس
جزوه سوالات منتخب القا ۹۷-۹۰ 00:00:00
جزوه سوالات منتخب القا ۹۸-۹۷ 00:00:00
ویدیو القا ۱ 00:00:00
ویدیو القا ۲ 00:00:00
ویدیو القا ۳ 00:00:00
ویدیو القا ۴ 00:00:00
مثال های جامع 00:00:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
  • 5 ستاره1
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0
  1. نحوه تدریس

    5

    با سلام من که از نحوه تدریس و فن بیان استاد واقعا لذت بردم خیلی ساده و قابل فهم تدریس میکنند که تو همون دفعه اول میشه کاملا یاد گرفت. خیلی ممنون

48 دانشجو ثبت نام کرده

پر امتیازترین محصولات

error: لطفاً کپی نکنید.