0
02128424060

کتاب فیزیک دوازدهم رشته تجربی

کتاب فیزیک دوازدهم رشته تجربی برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد .


نام کتاب:
فیزیک (3)ـ پایۀ دوازدهم دورۀ دوم متوسطه ـ 112244

پديدآورنده: سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

مديريت برنامه ريزی درسی وتألیف: دفتر تألیف کتابهای درسی عمومی و متوسطه نظری

سال انتشار و نوبت چاپ: چاپ اول 1397

 

دانش آموزان کنکوری عزیز پایه دوازدهم ضمن قرار دادن لینک دانلود کتاب درسی فیزیک  پیشنهاد میکنیم حتما از دوره های آموزشی فیزیک آفلاین  ما که در همین سایت با بهترین و بالاترین کیفیت تهیه شده است استفاده نمایید .

 

تمام مطالب ارایه شده در دوره های آفلاین ما مبتنی بر روش یادگیری معکوس بنا نهاده شده است که افقی بی نظیر از یادگیری را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

به شدت توصیه میشود برای داشتن بهترین نتیجه و عملکرد در کنکور و مخصوصا درس فیزیک ابتدا بر مفاهیم کتاب درسی مسلط شوید و پس ازحل و بررسی تک تک مثالها حتی مثالهای حل شده اقدام به حل سوالات آخر فصل نمایید و پس از اینکه قطعا مطمتن شدید کار را به درستی انجام داده اید باز هم توصیه نمیکنیم که سراغ حل تست بروید . باید حتما از کتابهایی که نمونه سوالات نهایی فیزیک را گرد آوری کرده اند استفاده کنید و سپس به سراغ حل تست بروید و بعد تستهای استاندارد را در زمان معین پاسخ داده و در نهایت اقدام به رفع اشکال تستهای زده شده نمایید.

 

امیدوارم مطالب جالب ارایه شده در این مقاله که حاصل تیم گروهی تمام عزیزان باتجریه سایت اسمارت هست مورد توجه و عنایت شما بزرگواران عزیز قرار گرفته باشد.

در آخر پیشنهاد میکنیم در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل با مشاوران واحد پشتیبانی گروه آموزش فیزیک مهندس میرحمیدی در ارتباط باشید.

شماره تماس 021-28424060و041-33340829 همه روزه از ساعت 11 تا 21 در خدمت شما عزیزان خواهند بود

 

برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *